Dane techniczne serwisu 3com 3040

3COM 3040 to serwer zaprojektowany z myślą o małych i średnich firmach. Zapewnia on wygodne i łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia sieci wykorzystujących protokoły komunikacyjne, takie jak IP, ATM, FR, Ethernet, Fast Ethernet i Gigabit Ethernet. Jego wysoka wydajność i niskie koszty eksploatacji czynią go idealnym rozwiązaniem dla firm chcących zapewnić swoim użytkownikom wysoką jakość usług sieciowych. Serwer 3COM 3040 wyposażony jest w procesor Intel Pentium, pamięć RAM o pojemności do 4 GB, dyski twarde o pojemności do 400 GB i interfejs sieciowy 10/100/1000. Ponadto, serwer posiada szereg zabezpieczeń i opcji konfiguracji, w tym: użycie szyfrowania, kontrolę dostępu i ochronę przed atakami. 3COM 3040 jest wyposażony w łatwą w obsłudze konsolę i interfejs WWW, dzięki czemu można zarządzać siecią zdalnie.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne serwisu 3com 3040

Whitenergy PC-3040 (400W) (6783) może okazać się udanym zakupem na długie lata, ze względu na solidne wykonanie i bezawaryjną pracę. Whitenergy PC-3040 (400W) (6783) może sprawdzić się w wielu ciekawych zestawach komputerowych, zapewniając bezpieczną pracę naszego PeCeta. Whitenergy PC-3040 (400W) (6783) to solidny zasilacz komputerowy, który może stać się ważnym elementem Waszego nowego zestawu komputerowego.


Oceń Whitenergy PC-3040 (400W) (6783)

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

DigiMessenger #10 has been published!

The magazine number 10 is focused on earthmoving and roadbuilding machines and, therefore, we have prepared an overview of new crawler excavators launched between 2021 and 2022. Moreover, this issue features exclusive interviews that you do not want to miss, including Blinto - an online auction portal that recently opened a new subsidiary in Germany.

Dane techniczne

Każdy model auta to wiele liczb. Gabaryty, masy, pojemności silnika, baku czy bagażnika, osiągi,rozmiary opon, spełniane normy i setki innych danych. Nie sposób wszystkich zapamiętać – tymbardziej, że nowe modele czy silniki pojawiają się bardzo często. Aby ułatwić poruszanie się w tymgąszczu informacji, przygotowaliśmy dział z danymi technicznymi – jedną z najbardziejrozbudowanych baz z informacjami o samochodach, zarówno nowych, jak i tych starszych.

Dane techniczne to rzeczowy dział zawierający szczegółowe informacje na temat samochodów –konkretne dane i liczby. Poszczególne modele, z podziałem na generacje i wersje nadwoziowe są tutaj–można powiedzieć – rozłożone na czynniki pierwsze.W dowodzie rejestracyjnym pojazdu mamy wpisane zaledwie parę szczegółów: rodzaj, pojemność i mocsilnika, stosunek mocy do ciężaru, liczbę miejsc siedzących/stojących, dopuszczalną masę całkowitą,liczbę osi. A co jeśli potrzebna nam jest bardziej szczegółowa specyfikacjasamochodów?Wtedy zpomocą przychodzi AutoCentrum i dział Dane techniczne. Niezastąpiony jest też w momencie, gdyporównujemy parametry różnych modeli, przymierzając się do zakupu, albo po prostu zastanawiamy się,czy nasz samochód ma więcej mocy niż auto sąsiada.

Jakie konkretnie informacje otrzymasz?

Po wyborze marki, modelu, generacji i wersji nadwoziowej prezentujemy wszystkie dostępne w naszejbazie dane o danym nadwoziu, a dodatkowo – po wyborze silnika – również pozostałe dane technicznespecyficzne dla niego. To są setki tysięcy liczb, a my nie jesteśmy nieomylni (nikt nie jest), więcniewykluczamy, że jednych danych może brakować, a inne mogą nie być tak dokładne, jakbyśmy chcieli.Wynikać to może z naszego błędu, albo z braku informacji oficjalnie udostępnionych przez producenta.Dlatego przy każdej liczbie jest możliwość zgłoszenia nam uwag – po sprawdzeniu wprowadzamyewentualne zmiany. Dzięki współpracy z Wami możemy Wam zaoferować jedną z najbardziejkompletnych baz danych technicznych w Internecie.U nas sprawdzisz dane techniczne aut prawie 90 marek. Poznasz szczegóły nadwozia,czyliprzedewszystkim: podstawowe parametry tj. liczba drzwi, miejsc, średnica zawracania, a ponadtowymiary samochodów, zarówno zewnętrzne (długość, szerokość, wysokość, rozstaw osiitd. ),wewnętrzne (np. odległość oparcia przedniego od komory silnika, odległość między siedzeniami itd. ),jak i wymiary bagażnika. Dodatkowo dane uzupełniamy o informacje na temat własności terenowych (np.kątnatarcia) itransportowych auta. Baza zawiera też dane dotyczące szczegółów technicznych silnika, czyli jakietypyjednostek napędowych (benzynowe, wysokoprężne, hybrydowe, elektryczne) są lub były oferowane wdanym modelu i w jakim okresie były montowane. Wybierając interesujący nas w kontekście konkretnejgeneracji i rocznika silnik, automatycznie otrzymujemy informację zwrotną nie tylko na temat jegopojemności, ale też mocy, maksymalnego momentu obrotowego, zastosowanego rozrządu, liczby i układucylindrów itd. Poza tym pojawiają się tu również dane o montowanych przez producenta hamulcach,układzie kierowniczym, oponach, felgach czy rodzaju zawieszenia i napędu. Poza rodzajem skrzyni iliczbą stopni, są też podane osiągi (prędkość maksymalna, przyspieszenie 0-100 km/h), zużyciepaliwa, anawet informacje dotyczące masy, emisji spalin i akumulatora. Co istotne, cały raport – zewszystkimidanymi technicznymi auta – można od razu wydrukować.

Dane techniczne serwisu 3com 3040

Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne serwisu 3com 3040

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane techniczne serwisu 3com 3040