Opis produktu Arkusz Cisco 813 Rf 813 Router

Cisco 813 RF 813 Router to wielofunkcyjny router sieciowy umożliwiający tworzenie sieci komputerowych z zastosowaniem technologii bezprzewodowych. Router jest wyposażony w porty Ethernet, które umożliwiają bezprzewodowe połączenie do sieci 813 lub połączenie wielu urządzeń. Jest to router przystosowany do pracy w sieciach domowych i małych firm. Zapewnia on wysoką przepustowość sieci przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Router 813 jest wyposażony w funkcje zabezpieczeń, takie jak szyfrowanie, filtrowanie adresów IP, zdalne zarządzanie i monitorowanie sieci. Ten router zapewnia również łatwy dostęp do Internetu dzięki wbudowanemu modemowi szerokopasmowemu.

Ostatnia aktualizacja: Opis produktu Arkusz Cisco 813 Rf 813 Router

Seria RV200

Zwiększona wydajność i bezpieczeństwo. Technologia Power-over-Ethernet (PoE) zapewnia dodatkową elastyczność wdrażania.

Seria RV300

Doskonała wydajność, bezpieczeństwo i trwałość.

Seria RV100

Wydajność korporacyjna w cenie podstawowej. Elastyczne wdrożenie dzięki opcjonalnemu modelowi bezprzewodowemu.

  • Skontaktuj Cisco
Poniżej 50LekkiUproszczony
Od 50 do 99Od lekkiego do średniegoUproszczony
Od 100 do 499Od lekkiego do ciężkiegoOd uproszczonego do niestandardowego

Przedsiębiorcy w dobie otwartej konkurencji ciągle wymyślają nowe i lepsze taktyki dla swoich produktów. Konsumenci coraz częściej spotykają się z opisami z najwyższej półki. Jest to zabieg celowy, który ma skłonić potencjalnego klienta do zakupu. Czy istnieje idealny opis produktu? Przykładów jest wiele – zostały one stworzone według konkretnych zasad.

Dobrze zrobiony opis produktu jest swojego rodzaju inwestycją. Dzięki niemu można poprawić ocenę strony internetowej – a to z kolei wpływa na ruch wyszukiwania w sieci.

Jak skonstruować dobry opis produktu?

Tworząc opisy, należy pamiętać o jednej ważnej, podstawowej zasadzie – nie można kopiować już istniejących. Bardzo często opisy, które przedstawiają producenci, są na najwyższym poziomie, fachowe oraz bardzo szczegółowe. Jednak mają jedną bardzo ważną wadę – nie sprzedają. Nawet jeżeli skopiujemy doskonały opis produktu od producenta, sprawiający wrażenie, że oferowana jest świetna usługa lub też produkt – taki opis w żaden sposób nie zachęci do kupna. Na stronie internetowej lepiej jest stworzyć osobne pole, w którym umieszczone będą opisy producentów, a w osobnym miejscu umieścić nasz unikalny opis – zachęcający do kupna.

Do klienta nie przemawia to, jakie ciśnienie może osiągnąć dany ekspres do kawy – zainteresuje go zupełnie co innego, np. możliwość delektowania się prawdziwie intensywnym smakiem espresso, smakowania kawy zgodnej z jego upodobaniami, możliwość parzenia zarówno w filiżance, jak i w wysokich szklankach itp. Zdecydowanie lepiej sprawdza się więc opis produktu stworzony przez nas samych niż sucha specyfikacja od producenta.

W dzisiejszych czasach ludzie szybko przeglądają treści, dlatego warto zastanowić się nad zastosowaniem innego rodzaju opisów. Jeden zbity tekst może okazać się zbyt nudny i w rezultacie konsument go pominie. Warto przykuć jego uwagę np. infografiką. Na ilustracji dobrze jest zawrzeć istotną informację, jak np. stopnie mielenia kawy, a dopiero z boku umieścić dokładny opis. Wówczas będziemy mieć niemalże stuprocentową pewność, że konsument zainteresuje się obrazkiem, a następnie przeczyta opis, co będzie mogło skłonić go do zakupu właśnie naszych produktów.

Najczęściej popełniane błędy w opisie produktów

Wyróżnia się kilka – bo około pięciu – najczęściej popełnianych błędów w tworzeniu opisów produktów. Pierwszym z nich jest tworzenie opisu, który w żaden sposób nie współgra z marką. Problem ten najczęściej pojawia się w momencie, kiedy nad opisem pracuje więcej niż jedna osoba, a co najważniejsze – nie współpracują one ze sobą. Skutkuje to sprzecznymi komunikatami, które w żaden sposób ze sobą nie współgrają.

Drugim najczęściej popełnianym błędem jest bezsensowne i zbyt wyolbrzymione zachwalanie produktu.
Trzecim najczęściej popełnianym błędem jest używanie słów oraz wyrażeń, które nic nie mówią konsumentom. Czerpanie garściami ze słownika wyrazów obcych będzie złym pomysłem, gdyż klient nie musi ich znać. Tworzy to zupełnie niezrozumiały opis produktu.

Kolejnym najczęściej popełnianym błędem jest tłumaczenie zwrotów z języka angielskiego wprost lub wykorzystywanie dziwnych zlepek językowych. Dosłowne tłumaczenia i nowe twory językowe mogą skończyć się ogromną katastrofą i tragicznym opisem produktu. Przykład: Denmark from chicken. Wyrażenie to oznacza Dania z kurcząt – jednak Dania oznacza tutaj kraj, nie posiłek. Na tego typu błędy należy zwrócić szczególną uwagę.

Ostatnim najczęściej popełnianym błędem jest brak korzystania z możliwości, jakie oferuje SEO. Dzięki dobremu pozycjonowaniu możliwe jest zwiększenie ruchu na stronie nawet kilkunastokrotnie – warto zatem skorzystać choćby z podstawowych zasad SEO.

7 zasad dobrego opisu produktu

Dobry opis produktu to taki, który jest odpowiednio zbudowany. Wyżej wymienione zostały najczęstsze błędy, jakie popełniane są podczas jego tworzenia. Należy jednak zapoznać się z najważniejszymi zasadami, jakimi trzeba się kierować przy tworzeniu opisów:

  1. Przede wszystkim stawiamy na prosty język. Opis powinien być przyjemny do czytania – zadaniem opisującego jest sprzedanie produktu, więc musi on dotrzeć do dużej liczby osób.
  2. Drugim ważnym elementem jest unikanie zdań wielokrotnie złożonych, a także nieużywanie dużej liczby epitetów. Kiedy ktoś chce kupić buty do biegania, nie ma ochoty na czytanie długiego i nudnego eseju.
  3. Należy także pisać w stronie czynnej, która podkreśla akcję. Dużo lepiej przeczytać o produkcie, dzięki któremu możemy przygotować pyszne tosty niż o tym, jaką ma specyfikację.
  4. Tworząc opis produktu, pamiętajmy również o użyciu odpowiednich przymiotników oraz przysłówków. Dzięki nim wpływamy na wyobraźnię konsumenta – zdecydowanie lepiej brzmi hasło: „niepowtarzalny model” niż „nowy model”.
  5. Przy tworzeniu opisów należy także pamiętać o zastosowaniu języka korzyści. Jeżeli wspomina się o koszulce do biegania, należy wspomnieć też o tym, jak działa podczas ćwiczeń i o tym, że ćwiczący czuje się w niej komfortowo.
  6. Nie wolno także zapominać o poprawności języka, którym się posługujemy. Tekst sprawdzamy kilka razy, a jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie pokazanie go drugiej osobie. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie popełniliśmy rażących błędów.
  7. Przy tworzeniu opisu produktu należy być precyzyjnym – konkretnie odnosić się do opisywanego tematu. Trzeba pisać pozytywnie, ale nie wolno przesadzać i kłamać w opisie. Przedstawiając produkt w opisie, należy zacząć od jego najmocniejszych cech. Później krótko opisać kluczowe elementy produktu, a na samym końcu wspomnieć o wątkach, które mogą poprawić sprzedaż.
Tryby konfiguracji:Router>enablePrzejście do trybu uprzywilejowanegoRouter#disable lub exitPowrót do trybu nadrzędnegoRouter#configure terminal lub conf tPrzejście do trybu konfiguracji globalnej
Resetowanie hasła routera:1. Uruchomić router i naciskać kombinację klawiszy CTRL+BREAK2. Po wejściu w tryb ROMMON należy zmienić rejestr konfiguracji:rommon 1>config 0x21423. Uruchomić ponownie router poleceniemrommon 1>reset4. Router uruchomi się w domyślnej konfiguracji. Wydajemy polecenia:Router#copy startup-config running-configRouter#configure terminalRouter(config)#enable secret nowe-hasloRouter(config)#exitRouter#copyrunnning-config startup-configRouter(config)#config-register 0x21025. Uruchomić ponownie routerKonfiguracja interfejsów:Router(config)#interface FastEthernet 0/1Wejście do trybu konfiguracji interfejsu FastEthernetRouter(config-if)#description Interfejs do LAN1Konfiguracja opisu interfejsuRouter(config-if)#ip address adres-ip maskaRouter(config-if)#no shutdownStart interfejsuRouter(config)#interface serial 0/0/0Konfiguracja interfejsu SerialAdres IP i maskaRouter(config-if)#clock rate 125000Szybkość zegara (tylko na urządzeniach DCE)Konfiguracja tras domyślnych:Router(config)#ip route 0. 0. 0 0. 0 next-hopTrasa domyślna (next-hop: adres IP następnego skoku)Router(config)#ip route 0. 0 interface-outTrasa domyślna (dla interfejsu Serial)Polecenia sprawdzające IOS:Router#show arpTablica arp urządzeniaRouter#show startup-configPrzeglądanie konfiguracji startowejRouter#show running-configPrzeglądanie konfiguracji bieżącejRouter#show interfaces [nazwa-interfejsu nr-interfejsu]Parametry interfejsu/-ówRouter#show ip interface [brief]Stan interfejsówRouter#show versionInformacje o wersji oprogramowaniaRouter#show controllers [nazwa-interfejsu nr-interfejsu]Informacje o interfejsieKonfiguracja dostępu do konsoli:R1(config)#line console 0R1(config-line)#password hasloHasło dostępu do konsoliR1(config-line)#loginR1(config-line)#logging synchronousSynchronizacja wyświetlania poleceńR1(config-line)#exec-timeout czasAutomatyczne wylogowanie po określonym czasie (w sek. )Konfiguracja dostępu przez protokół Telnet:R1(config)#line vty 0 4Hasło dostępu z wykorzystaniem TelnetKonfiguracja dostępu przez SSH:Router(config)#username adam password hasloRouter(config)#ip domain-name test. comRouter(config)#crypto key generate rsaSystem zapyta o długość klucza szyfrowania (np. 1024)Router(config)#ip ssh version 2Router(config)#line vty 0 4Router(config-line)#transport input sshRouter(config-line)#login localHasło trybu uprzywilejowanego:R1(config)#enable password ciscoUstawienie hasła nieszyfrowanego (niezalecane, starsze wersje IOS)R1(config)#enable secret ciscoUstawienie hasła szyfrowanego (silne: MD5)Router(config)#service password-encryptionSłabe szyfrowanie haseł w pliku konfiguracyjnymZarządzanie plikami konfiguracyjnymi:Router#copy running-config startup-configZapisywanie konfiguracji bieżącej jako startowejRouter#erase startup-configCzyszczenie konfiguracji startowejRouter#copy running-config tftpKopiowanie konfiguracji bieżącej na serwer TFTPRouter#copy startup-config tftpKopiowanie konfiguracji startowej na serwer TFTPRouter#copy tftp startup-configPrzywracanie konfiguracji startowej z serwera TFTPPozostałe polecenia:Router(config)#hostname nazwaNazwa urządzeniaRouter(config)#banner motd # Komunikat #Komunikat dla użytkowników logujących się do routeraRouter(config)#banner login # Komunikat #Komunikat pojawiający się przed logowaniem, a po motdRouter(config)#banner exec # Komunikat #Komunikat pojawiający się przed wejściem w tryb uprzywilejowanyRouter(config)# no ip domain-lookupZapobieganie wyszukiwaniu nazwy domenowej po błędnie wpisanym poleceniuRouter#reloadPonowne uruchomienie urządzenia

Opis produktu Arkusz Cisco 813 Rf 813 Router

Bezpośredni link do pobrania Opis produktu Arkusz Cisco 813 Rf 813 Router

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opis produktu Arkusz Cisco 813 Rf 813 Router