Specyfikacja produktu Cabela S Gold

Cabela's Gold to wyjątkowy produkt, który składa się z wysokiej jakości kabli, przeznaczonych do pracy zarówno z zasilaczami, jak i z urządzeniami do przesyłania danych. Specyfikacja produktu zapewnia, że kable są wykonane z trwałych materiałów i że są one odporne na uszkodzenia, a ich żywotność ma zapewnić długoterminową wydajność. Przewody wykonane są w standardowych rozmiarach i długościach, co pozwala na wygodne dopasowanie do różnych urządzeń. Kable są również wyposażone w złącza zgodne z odpowiednimi standardami, co zapewnia ich zgodność z różnymi urządzeniami. Specyfikacja produktu Cabela's Gold zapewnia, że kable będą wytrzymywać ciężkie warunki użytkowania, a ich wysoka jakość i wydajność sprawi, że będą one skutecznie służyć swojemu przeznaczeniu.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja produktu Cabela S Gold

Dane techniczne produktów Intel®

Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

 • Safari
 • Chrome
 • Edge
 • Firefox
 • Przykłady wyszukiwania

 • Nasz katalog procesorów, chipsetów, zestawów, dysków SSD, produktów serwerowych i innych można przeszukiwać na kilka sposobów.

  Nazwa marki:Core i7

  Numer produktu:i7-12700KF

  Kod zamówienia:CM8071504553829

  Kod SPEC:SRL4P

  Nazwa kodowa:Alder Lake

  Produkty do sieci EthernetPamięć operacyjna i masowaProdukty Intel® Killer™ Wi-FiProdukty Intel® Wireless-ACStarsze produkty bezprzewodowe Intel®Rodzina dedykowanych układów graficznych Intel® Iris® XᵉRodzina układów graficznych Intel® Iris® XᵉRodzina układów graficznych Intel® Iris® PlusRodzina układów graficznych Intel® Iris® ProRodzina układów graficznych Intel® Iris®Rodzina układów graficznych UHD Intel®Rodzina układów graficznych HD Intel®Rodzina dedykowanych układów graficznych Intel® Arc™Elementy komputerów Intel® NUCZestawy laptopów Intel® NUCKomputery Intel® Compute StickKarty Intel® Compute CardIntel® Data Center SystemsKarty sieciowe z serii 800 (do 100 GbE)Kontrolery z serii 800 (do 100 GbE)Karty sieciowe z serii 700 (do 40 GbE)Kontrolery z serii 700 (do 40 GbE)Karty sieciowe z serii 500 (do 10 GbE)Kontrolery z serii 500 (do 10 GbE)Karty sieciowe Gigabit Ethernet (do 2, 5 GbE)Kontrolery Gigabit Ethernet (maks. 2, 5 GbE)Połączenia Ethernet (do 100 GbE)Kontrolery z wieloma hostami (do 100 GbE)Starsze produkty EthernetDyski SSD do centrów przetwarzania danychPamięć trwała Intel® Optane™Procesory Intel® Xeon Phi™Układy FPGA Intel® Agilex™ 7 i SoC FPGAFPGA Intel® Stratix® 10 i SoCFPGA Intel® Arria® 10 i SoCUkłady Intel® MAX® 10 FPGAZestawy dla deweloperów Intel® FPGANarzędzia do projektowania układów Intel® FPGAUrządzenia konfiguracyjne Intel® FPGAChipsety do komputerów stacjonarnychChipsety do urządzeń przenośnych

  Wyszukiwanie zaawansowane

  Filtruj procesory, dyski Solid State Drive oraz produkty serwerowe i RAID, wybierając funkcje i dane techniczne


  Czekamy na Twoją opinię

  Chcemy, aby zestaw narzędzi ARK był dla Ciebie przydatny. Wprowadź tutaj swoje komentarze, pytania i sugestie. W ciągu 2 dni roboczych otrzymasz odpowiedź.

  Komentarze zostały wysłane. Dziękujemy za przesłany komentarz.

  Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane tylko w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie. Ani Twoje dane, ani adres e-mail nie zostały dodane do żadnej listy dystrybucyjnej, co oznacza, że z firmy Intel Corporation nie otrzymasz żadnych niezamówionych wiadomości. Klikając przycisk „Prześlij”, potwierdzasz akceptację Warunków użytkowania i zrozumienie Zasad poufności danych firmy Intel.

  Zaznacz to pole, aby przejść do witryny Samsung. com.

  otrzymywanie informacji o usługach witryny Samsung. com i informacji marketingowych, zapowiedzi nowych produktów i usług oraz informacji o ofertach specjalnych, wydarzeniach i biuletynów.

  Po prostu następna generacja

  GOTOWY DO
  AKCJI

  Poczuj szybkości i wydajność konsol nowej generacji dzięki naszej największej bibliotece cyfrowej. Ciesz się bardziej dynamicznymi światami, krótszym czasem ładowania i dorzuć do tego subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate (członkostwo sprzedawane oddzielnie), aby grać w nowe gry w dniu ich premiery. Dodatkowo możesz cieszyć się setkami wysokiej jakości gier, takich jak Minecraft, Forza Horizon 5 i Halo Infinite ze znajomymi grającymi na konsolach, komputerach osobistych i w chmurze. *

  ZOPTYMALIZOWANE DLA SERIES X|S

  Gry stworzone przy użyciu zestawu deweloperskiego Xbox Series X|S oferują znacznie skrócony czas ładowania i zapewniają oszałamiającą grafikę przy nawet 120 klatkach na sekundę. **

  WIĘCEJ INFORMACJI

  KUP RAZ

  Dzięki usłudze inteligentnego pobierania wystarczy kupić grę raz, aby mieć najlepszą dostępną wersję dla konsoli, na której grasz.

  RUSZAJ DO GRY

  Bez względu na to, czy szukasz gry w dniu jej premiery, jednej z ponad stu popularnych pozycji w bibliotece Xbox Game Pass, czy któregokolwiek z tysięcy zgodnych wstecznie klasyków, na cyfrowej konsoli Xbox Series S zawsze znajdziesz coś do grania.

  CAŁKOWICIE CYFROWA KONSOLA NASTĘPNEJ GENERACJI

  Zapomnij o żonglerce dyskami — z konsolą Xbox Series S zbudujesz bibliotekę gier w wersji cyfrowej. Twoje gry, zapisy i kopie zapasowe są bezpieczne w chmurze. Możesz także zamawiać gry w przedsprzedaży i korzystać z funkcji instalacji wstępnej nadchodzących tytułów, aby zacząć grać w momencie ich udostępnienia.

  WIĘCEJ INFORMACJI

  PRĘDKOŚĆ ZDEFINIOWANA NA NOWO

  Architektura Xbox Velocity z dedykowanym dyskiem SSD w połączeniu z innowacyjną technologią systemu w mikroukładzie (SOC) zapewnia animację z szybkością 120 klatek na sekundę.

  DALEJ, DO PRZODU

  Krótsze czasy ładowania. Jeśli coś pijesz w przerwie, rób to szybko. Gry ładują się znacznie szybciej dzięki dedykowanemu dyskowi SSD w konsoli Xbox Series S.

  Więcej grania, mniej czekania. Dzięki funkcji szybkiego wznawiania możesz płynnie przełączać się między wieloma grami i kontynuować rozgrywkę dokładnie w tym miejscu, gdzie została przerwana. com/assets/d5/cb/d5cb6b14-6b2f-4a16-9549-32baf59772c3. jpg? n=0202999-SpeedFastLoadTimes-D. jpg" alt="Film przedstawiający możliwości funkcji szybkiego wznawiania konsoli Xbox Series S. "/>

  • „MALEŃSTWO URZEKA OD WEJŚCIA”

   - ANTYWEB

  WIĘCEJ MIEJSCA. BEZKOMPROMISOWA WYDAJNOŚĆ.

  Do dedykowanego portu w konsoli Xbox Series X|S można podłączyć kartę rozszerzenia przestrzeni dyskowej Seagate, co pozwala replikować możliwości dedykowanego dysku SSD w konsoli i uzyskać dodatkowe miejsce na gry bez utraty wydajności. (Sprzedawane osobno, dostępne w różnych rozmiarach).

  LEPSZE WRAŻENIA WIZUALNE.
  LEPSZA ROZGRYWKA.

  Wyposażony w architektury AMD Zen 2 i RDNA 2, ray tracing DirectX zapewnia realistyczne oświetlenie, cienie i dokładne odwzorowanie odbić świetlnych, tworząc dynamiczne, żywe światy.

  UWAGA, JESTEŚ OTOCZONY!

  Dźwięk przestrzenny 3D to kolejna ewolucja w technologii audio, wykorzystująca zaawansowane algorytmy do tworzenia wciągających, realistycznych światów, które umieszczają użytkownika w centrum doznań.

  • Halo Infinite

   Halo Infinite

   Kultowa seria Halo powraca i prezentuje najbardziej rozbudowaną jak dotąd kampanię z Master Chiefem w roli głównej i przełomową, darmową grą wieloosobową.

   ZOBACZ SZCZEGÓŁY

  • Forza Horizon 5

   Forza Horizon 5

   Twoja nieograniczona przygoda Horizon czeka! Prowadź zapierające dech w piersiach ekspedycje w pięknych i stale zmieniających się krajobrazach otwartego świata Meksyku, doświadczając nieograniczonej jazdy pełnej zabawy, w setkach najwspanialszych samochodów świata. com/assets/71/ef/71ef4d0d-63ee-4377-b565-5a7ff37d8793. png? n=Xbox-Series-S_Accordion-Logo-0_Forza-Horizon-5_238x112. png" alt="zwinięty panel gry Forza Horizon 5"/>

  • NBA 2K23

   NBA 2K23

   Wykorzystaj okazję i pokaż swój pełny potencjał w NBA 2K23. Jak odpowiesz na to wyzwanie?

  • Fall Guys

   Fall Guys

   Fall Guys to darmowa, wieloplatformowa masowa imprezowa gra dla wielu graczy z trybem royale, w której Ty i Twoi znajomi rywalizujecie w rundach eliminacyjnych biegu z przeszkodami cechującego się absurdalnym chaosem, aż pozostanie jeden szczęśliwy zwycięzca!

  • Starfield

   Starfield

   To gra RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się pośród gwiazd. Stwórz własną postać i odkrywaj wszechświat z niezrównaną swobodą, wyruszając w epicką podróż, aby znaleźć rozwiązanie największej tajemnicy ludzkości. com/assets/88/dd/88dd77d0-0e05-49e9-9e30-f23d70c4c2de. png? n=Xbox-Series-X_Accordion-Logo-0_Starfield_238x112_03. png" alt="zwinięty panel gry Starfield"/>

   ZOBACZ SZCZEGÓŁY

   ZAWSZE DOSTĘPNA BIBLIOTEKA

   Ponad 100 tytułów, EA Play, Gold i nie tylko.

   ODKRYJSWOJĄ NASTĘPNĄ ULUBIONĄ GRĘ

   ODKRYJ SWOJĄ NASTĘPNĄ ULUBIONĄ GRĘ

   Od Forza po FIFA, w tym korzyści z EA Play – Xbox Game Pass oferuje ponad 100 wysokiej jakości tytułów. Zagraj w dzień premiery w takie hity jak Halo: Infinite i przystąp do walki u boku znajomych dzięki usłudze Xbox Live Gold. Dodaj do tego subskrypcję Xbox Game Pass, aby w pełni wykorzystać możliwości konsoli Xbox Series S***.

   WYGRANA

   Pochwal się umiejętnościami. Dotknij przycisku udostępniania, aby uwiecznić swoje zwycięstwo.

   MOCNO GO ZŁAP

   Dzięki teksturowanym przyciskom spustu i bumperom nie wypuścisz kontrolera z rąk.

   PEŁNE KOŁO

   Rejestrowanie ruchu w każdym kierunku. Nowy, hybrydowy pad kierunkowy pozwala odpalać kombinacje bez konieczności krzyżowania palców.

   Konsola Xbox Series S jest kompatybilna z akcesoriami Xbox One i zapewnia szybszy czas odpowiedzi niż kiedykolwiek wcześniej.

   ZGODNOŚĆ WSTECZNA Z TYSIĄCAMI GIER

   Przygotuj się na szybsze ładowanie, wyższą rozdzielczość, stabilniejszą liczbę klatek na sekundę i krótsze opóźnienia w tysiącach gier z konsol Xbox One, Xbox 360 i oryginalnej konsoli Xbox.

   Do 120 klatek na sekundę

   Klatki na sekundę

   Technologia Xbox Velocity Architecture

   WIĘCEJ GALAKTYK,
   MNIEJ PRZESTRZENI.
   WITAJ W ŚWIECIE
   KONSOL NOWEJ GENERACJI.

   BARDZIEJ KOSMICZNA GRAFIKA, MNIEJ ZAJMOWANEJ PRZESTRZENI. WITAJ W ŚWIECIE KONSOL NOWEJ GENERACJI.

   WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE


   GŁÓWNY Dedykowany 8-rdzeniowy procesor Zen 2 o częstotliwości taktowania 3, 6 GHz (3, 4 GHz z funkcją SMT)

   GRAFICZNY Specjalnie zaprojektowany procesor RDNA 2 o wydajności 4 TFLOPS, 20 CU przy 1, 565 GHz

   Rozmiar układu SOC 197, 05 mm2

   PAMIĘĆ I PRZESTRZEŃ DYSKOWA

   Pamięć operacyjna GDDR6 10 GB, magistrala 128-bitowa

   Przepustowość pamięci 8GB — 224 GB/s, 2GB — 56 GB/s.

   Wewnętrzna przestrzeń dyskowa Dedykowany dysk SSD NVME 512 GB

   Przepustowość we/wy 2, 4 GB/s (dane nieskompresowane), 4, 8 GB/s (dane skompresowane, z dedykowanym sprzętowym blokiem dekompresyjnym)

   Rozszerzalna przestrzeń dyskowa Obsługa karty rozszerzenia przestrzeni dyskowej Seagate o pojemności 1 TB dla konsoli Xbox Series X|S o wydajności zgodnej z dyskiem wewnętrznym (sprzedawana oddzielnie). Obsługa zewnętrznego dysku twardego USB 3. 1 (sprzedawany oddzielnie).

   Rozdzielczość w grach 1440p

   Wydajność docelowa Do 120 klatek na sekundę

   Funkcje HDMI Tryb automatycznej kontroli opóźnień. HDMI ze zmienną częstotliwością odświeżania. AMD FreeSync.

   L-PCM do 7. 1

   Dolby Digital 5. 1

   DTS 5. 1

   Dolby TrueHD z technologią Atmos

   Porty HDMI 1 port HDMI Gen 2. 1

   Porty USB 3 porty USB 3. 1 Gen 1

   Komunikacja bezprzewodowa 802. 11ac, dwa zakresy

   Sieć Ethernet 802. 3 10/100/1000

   Łączność bezprzewodowa akcesoriów Dedykowane dwuzakresowe radio bezprzewodowe Xbox

   Wymiary 6, 5 cm × 15, 1 cm × 27, 5 cm

   Masa 1928 g

   Użyj klawiszy strzałek, aby poruszać się między slajdami i przybliż treści wewnątrz slajdu za pomocą klawisza Tab

   • OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

    XBOX ALL ACCESS

    Od bez kosztów wstępnych i z 0% RRSO przez 24 miesiące^

    Zawartość:

   • Konsola Xbox Series S
   • 24 miesiące subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate
   • KONSOLA BEZ SUBSKRYPCJI

    Zapłać z góry, kupując u preferowanego sprzedawcy marki Xbox.

    XXX USD (Szacowana cena detaliczna) ERP*

    * Ceny mogą się różnić

    XXX zł

    Microsoft Store. Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 1 149, 00 zł

    ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

    Konsola Xbox Series S

    Kontroler bezprzewodowy Xbox

    Kabel HDMI High Speed

    Często zadawane pytania

    DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    ^ Zakup Xbox All Access jest możliwy pod warunkiem zatwierdzenia przez jeden z banków współpracujących z Media Expert – kredyt ratalny z RRSO 0% i okresem obowiązywania wynoszącym 24 miesiące. Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest niezależnie przez bank. Więcej szczegółów dostępnych u sprzedawcy.

    Możliwość korzystania wyłącznie z gier w wersji cyfrowej; konsola nie umożliwia odtwarzania fizycznych dysków.

    * Możliwość korzystania wyłącznie z gier w wersji cyfrowej; konsola nie umożliwia odtwarzania fizycznych dysków. 120 klatek na sekundę: wymaga obsługiwanej treści i wyświetlacza; możliwość używania na konsolach Xbox Series S w miarę udostępniania zawartości. Xbox Game Pass: zawartość katalogu gier zmienia się z czasem (xbox. com/gamepass). Usługa Xbox Cloud Gaming (Beta) wymaga subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate i obsługiwanej przez nią gry; może wymagać obsługiwanego kontrolera Bluetooth (każda pozycja sprzedawana oddzielnie). Wybrane regiony i urządzenia. Obowiązują limity dotyczące przesyłania strumieniowego; dostępność serwerów i czas oczekiwania mogą być inne od przedstawionych. Wymagane jest połączenie z Internetem, obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych. xbox. com/cloudgaming

    ** Do 120 kl. /s: wymaga obsługiwanej zawartości i wyświetlacza. Obsługa przez konsolę Xbox Series S w miarę udostępniania zawartości.

    *** Xbox Game Pass: Subskrypcja sprzedawana oddzielnie, oferta dostępnych gier zmienia się w czasie. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronach xbox. com/gamepass, https://www. com/ea-play/terms oraz https://www. com/ea-play.

    **** Samodzielny produkt nie jest zawarty w zestawie z konsolą.

    † Gry Dolby Vision są dostępne tylko na konsolach Xbox Series X|S. Przesyłanie strumieniowe multimediów w standardzie Dolby Atmos i Dolby Vision jest możliwe na konsolach Xbox One, Xbox One S, Xbox One X i Xbox Series X|S.

  Specyfikacja produktu Cabela S Gold

  Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja produktu Cabela S Gold

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Specyfikacja produktu Cabela S Gold